RN73H2ETTD8060F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8060F100
JLCPCB Part #
C3950739
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS