RN73H2ETTD3651F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3651F100
JLCPCB Part #
C4118109
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS