RN73H2ETTD6341F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6341F25
JLCPCB Part #
C4242068
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS