RN73R1JTTD15R8B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD15R8B25
JLCPCB Part #
C3966415
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS