RN73H2ETTD36R1C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD36R1C25
JLCPCB Part #
C4147203
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS