RN731JTTD3400C25
MFR.Part #
RN731JTTD3400C25
JLCPCB Part #
C4122635
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS