RN731JTTD2773B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2773B25
JLCPCB Part #
C6195248
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 277kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS