RN73H2ETTD6202A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6202A25
JLCPCB Part #
C3959141
Description
250mW 62kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS