SG73S2ERTTD103G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD103G
JLCPCB Part #
C5894476
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS