RN73H1ETTP1602B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1602B25
JLCPCB Part #
C2534558
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS