RK73H2HTTE1R18F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1R18F
JLCPCB Part #
C2580065
Description
-55℃~+155℃ 1.18Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS