RN73H2ETTD6262A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6262A25
JLCPCB Part #
C3976334
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS