RN73H2ETTD6200F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6200F25
JLCPCB Part #
C4349747
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS