RN73H2ETTD4870D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4870D100
JLCPCB Part #
C4291645
Description
250mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS