HV731JRTTD203J
MFR.Part #
HV731JRTTD203J
JLCPCB Part #
C6274652
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS