RN73H2BTTD6200F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6200F25
JLCPCB Part #
C4043183
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS