SG73P1ETTP1002D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1002D
JLCPCB Part #
C4100051
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS