RN73H2ETTD6043C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6043C25
JLCPCB Part #
C3941389
Package
1210
Description
250mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS