RN73H2BTTD6043C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6043C25
JLCPCB Part #
C4141436
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS