RN73H2ETTD10R6D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R6D100
JLCPCB Part #
C4266258
Description
-55℃~+155℃ 10.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS