RN73H2ETTD5361B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5361B25
JLCPCB Part #
C3939971
Description
250mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS