HV732ATTD2003D
MFR.Part #
HV732ATTD2003D
JLCPCB Part #
C4277720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS