RN73H2ETTD5621D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5621D50
JLCPCB Part #
C4162687
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS