RN73R2BTTD2431C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2431C25
JLCPCB Part #
C2547399
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS