SG73S2E1RTTD68R0F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD68R0F
JLCPCB Part #
C6679375
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS