RN732BTTD1002A05
MFR.Part #
RN732BTTD1002A05
JLCPCB Part #
C4321099
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS