RN73H2ETTD1621D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1621D50
JLCPCB Part #
C3987189
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS