RN73H2ETTD43R2D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD43R2D50
JLCPCB Part #
C4020806
Description
250mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS