RN73H1JTTD1580B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1580B10
JLCPCB Part #
C3959244
Description
100mW 158Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS