RN73R2BTTD3202A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD3202A25
JLCPCB Part #
C3963161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS