RN73H2ETTD4373C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4373C10
JLCPCB Part #
C4248319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS