SG73P2BRTTD134G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD134G
JLCPCB Part #
C5911748
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS