SG73P2E1RTTD303J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD303J
JLCPCB Part #
C6677806
Description
-55℃~+155℃ 1W 30kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS