SG73S2ETTD22R1D
MFR.Part #
SG73S2ETTD22R1D
JLCPCB Part #
C4221971
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS