RN73H2ETTD31R2D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD31R2D50
JLCPCB Part #
C3966644
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS