SG73P2ARTTD5600F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD5600F
JLCPCB Part #
C5911670
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS