RN73H2BTTD91R0C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD91R0C50
JLCPCB Part #
C2560724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS