RN73H2ETTD2033D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2033D100
JLCPCB Part #
C3922017
Description
203kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS