RK73H1HTTC5903D
MFR.Part #
RK73H1HTTC5903D
JLCPCB Part #
C2578529
Description
-55℃~+155℃ 50mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS