RN73H2ETTD2083D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2083D25
JLCPCB Part #
C4105391
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS