HV73V1JTTD205G
MFR.Part #
HV73V1JTTD205G
JLCPCB Part #
C4013330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS