RK73H1HTTC3093F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3093F
JLCPCB Part #
C2575593
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS