RN73H2ETTD2083F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2083F25
JLCPCB Part #
C4214511
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 208kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS