RN73R2BTTD1932A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1932A05
JLCPCB Part #
C4314115
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 19.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS