RN73H2ETTD16R7D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD16R7D25
JLCPCB Part #
C4346372
Description
16.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS