SG73P2E1RTTD125G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD125G
JLCPCB Part #
C5751149
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS