RN73H1ETTP1200B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1200B50
JLCPCB Part #
C2534773
Package
0402
Description
120Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS