RNCF1210DKE9K10
MFR.Part #
RNCF1210DKE9K10
JLCPCB Part #
C4032412
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS