RN73R1JTTD1052B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1052B25
JLCPCB Part #
C2508307
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS