RN73H2ETTD1541F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1541F10
JLCPCB Part #
C4309204
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS